RESTAURACE

Malá restaurace

Hosté hotelu Kilián i projíždějící se mohou najíst v Malé restauraci s kapacitou 45 míst vyzdobené obrazy známých šumavských přírodních i historických míst nacházejících se v blízkém okolí.

Nabízíme jídla české a evropské kuchyně. Jídla připravujeme z kvalitních domácích čerstvých produktů. Partnerem hotelu je významný český zemědělsko – potravinářský holding RABBIT Trhový Štěpánov a jeho vynikající masokombinát SKALIČAN.

Od těchto dodavatelů nakupujeme nejkvalitnější vepřová, kuřecí, drůbeží, hovězí a králičí masa vyrobená výhradně z jejich domácích, českých chovů. Jihočeského kapra a pstruha nakupujeme výhradně od jihočeských rybářů.

Zrcadlová restaurace

Večer se můžete pobavit v originální Zrcadlové restauraci s kapacitou až 60 míst. Restaurace disponuje barevným tanečním parketem a barem, kde můžete degustovat vynikající, šumivá, suchá, odrůdová a speciální vína dovážená majitelem hotelu z unikátních moldavských sklepů. Restaurace je ideálním místem pro pořádání svateb, oslav a jiných společenských akcí. Svou úrovní a designem uspokojí i nejnáročnější klienty.